Вторник, 01 Oct 2024

„Локо“ загуби от „ЦСКА 1948 II“ след обрат в края на мача

30.09.2024 20:49

„Локомотив“ загуби домакинството си на ЦСКА 1948 II, при все че водеше до 75-та минута с човек по-малко на терена.

Още в 10-та минута Пасков получи червен картон и „локомотивци“ останаха с десет играчи. Въпреки това домакините поведоха в 19-та минута с гол на Георги Вълчев.  „Локо“ успя да запази преднината си до 75-та минута, когато защитата рухна и „червените“ изравниха. След още 15 минути гостите успяха и да поведат, а накрая вкараха и трети гол за крайното 3:1 в своята пета поредна победа.

За „локомотивци“ това е трета поредна загуба и общо седма от началото на първенството.

„Локомотив“: Венцислав Димитров, Михаил Минков, Мариян Иванов, Мартин Куитинен, Георги Вълчев, Кристиян Райчев, Панайот Пасков, Цветослав Петров, Иван Аврамов, Антонио Ласков, Георги Колев.

В този кръг „Пирин“ спечели лидерското дерби с „Лудогорец II“ и вече е единственият отбор без загуба. В останалите мачове:

Марек 1915 (Дупница) - Дунав от Русе (Русе)               1:1

Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   1:2

Беласица (Петрич) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)        0:1

Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     1:0

Ботев II (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:5

Монтана 1921 (Монтана) - Несебър (Несебър)                2:0

Етър ВТ (Велико Търново) - Ловеч (Ловеч)                  1:0

Миньор (Перник) - ЦСКА II (София)                         0:1