Понеделник, 16 Сеп 2024

„Локомотив“ загуби с 1:2 в Петрич от „Беласица“

18.08.2024 21:02

В оспорван и динамичен мач на стадион „Цар Самуил“ в Петрич „Локомотив“ загуби с 1:2 от „Беласица“.

Гостите започнаха много активно и първи имаха възможност да отбележат гол. Най-добрата им възможност през първата част беше в 16-та минута, когато Георги Колев едва не счупи напречната греда на вратата на „Беласица“. В много от сайтовете дори бе отбелязан гол за „Локо“ в тази ситуация.

Резултатът обаче си остана 0:0, като и двата отбора направиха пропуски пред вратата на съперника.

Второто полувреме стартира с натиск на домакините, които стигнаха до гол чрез Аспарух Смилков в 68-та минута. В 84-та минута Ирфан Садик покачи на 2:0 за „Буласица“.

„Локомотив“ успя да отбележи едно попадение в добавеното време, като точен беше Панайот Пасков.

Така след V кръг „Локо“ остава с актив от 3 точки след една победа и четири загуби и е на предпоследното място във временното класиране.

Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)      1:1

В VI кръг „Локомотив“ посреща „Струмска слава“ на 25 август от 20 часа. Отборът от Радомир има 5 точки в актива си и е на 16-то място във временното класиране.

„Локомотив“: Генадий Ганев, Кристиян Райчев, Мариян Иванов, Михаил Минков, Милен Савов, Панайот Пасков, Иван Аврамов, Цветослав Петров, Антонио Ласков, Бадара, Георги Колев.

Резерви: Венцислав Димитров, Янислав Цачев, Стефан Митев, Мартин Куитинен, Кристиян Дечев, Станислав Вълчев, Георги Вълчев.