Четвъртък, 19 Сеп 2024

„Локо“ с първа победа във Втора лига, справи се с „Янтра“ в Габрово

04.08.2024 20:43

„Локомотив“ спечели първата си победа в първенството на Втора лига като гост на „Янтра“ в Габрово. „Железничарите“ спечелиха с 2:0, като първото попадение отбеляза Георги Колев в 13-та минута. Опитите на домакините да обърнат мача през второто полувреме бяха попарени от влезлия като резерва Иван Аврамов, който се разписа в 85-та минута. Десетки фенове от Горна Оряховица изпитаха радостта от първата победа на стадиона в Габрово. В IV кръг на 11 август (неделя) от 20:00 ч. на стадион „Локомотив“ гостува „Миньор” (Перник).

„Локомотив” започна с Венцислав Димитров, Кристиян Райчев, Михаил Минков, Георги Вълчев, Милен Савов, Панайот Пасков, Антонио Ласков, Стефан Митев, Янислав Цачев, Бадара, Георги Колев.