Понеделник, 01 Юли 2024

„Локо” загуби с 0:2 от „Спартак” (Плевен) в първата си контрола

27.06.2024 09:32

„Локомотив” загуби първата си контрола от лятната подготовка. Като домакин „железничарите” отстъпиха на „Спартак” (Плевен) с 0:2.

Панайот Пасков откри резултата с шут от границата на наказателното поле в средата на първото полувреме. Четвърт час след почивката Християн Петков беше изведен на добра позиция и реализира второто попадение.

В игра за „Локомотив” влязоха всички, които се готвят с отбора. Започнаха Илиян Илиев, Мариян Иванов, Михаил Минков, Кристиян Райчев (капитан), Атанас Станиславов, Никола Колев, Иван Аврамов, Стефан Митев, Дани Бонев, Борислав Трендафилов, Георги Колев. В игра се появиха и Венцислав Димитров, Янислав Цачев, Али Ахмед, Божидар Сидеров, Милен Савов, Кристиян Кънчев, Кристиян Дечев, Александър Иванов, Даниел- Виктор Кънчев, Ростислав Данчев, Росен Димитров, Едуардо.

Следващата проверка е в събота, отново на стадион „Локомотив”. Гостува „Янтра” (Габрово), като срещата е изтеглена за сутринта и започва от 10:15 ч.