Понеделник, 29 Апр 2024

„Локомотив“ спечели труден мач срещу „Ювентус“ и вече води с 15 точки

07.04.2024 08:41

„Локомотив“ спечели трудно гостуване на „Ювентус“ с 2:1. Мачът се игра в Левски, заради наказание на клуба от Малчика, който е лишен от домакинство. Срещата беше белязана от доста грубости. Мариян Иванов от „Локо“ получи червен картон, а двама играчи на домакините също поеха по-рано към съблекалните.

Двата гола за „Локо“ отбеляза Кристиян Дечев през първото полувреме. Домакините успяха да върнат едно попадение през втората част, но нямаха сили за повече.

Така „Локомотив“ продължава да е без загуба в първенството и вече води с 15 точки. Все пак вторият „Академик“ има два мача по-малко, тъй като вече почива в един кръг, а мачът с „Партизан“ от този кръг бе отложен. Третият в таблицата – „Янтра“ от Полски Тръмбеш, е на 18 точки зад лидерите.