Неделя, 28 Апр 2024

Спорт

„Локомотив“ падна с 2:6 от дубъла на шампионите

04.02.2024 08:12

„Локомотив“ гостува на втория отбор на „Лудогорец“ за четвъртата си контрола и загуби с 2:6. Срещата се игра в комплекса „Гнездото на орлите“ в Разград. Домакините, които са на десета позиция във временното класиране на Втора лига, доминираха и отбелязаха по три гола и в двете части. „Железничарите“ се разписаха по веднъж в двете полувремена.

През първата част Росен Иванов и Бранимир Костадинов на два пъти се разписаха за „Лудогорец II“, а Георги Колев от дузпа намали за „Локомотив“.

Константин Димитров и Йоан Йорданов с два гола за домакините и Кристиян Райчев за гостите оформиха крайния резултат през второто полувреме.

„Локомотив“ започна с Венцислав Димитров, Кристиян Райчев, Ахмед Али, Мариян Иванов, Ивайло Тодоров, Милен Савов, Тодор Бакърджиев, Кристиян Кънчев, Даниел Кънчев, Димитър Байдаков, Георги Колев.

През второто полувреме в игра се появиха: Николай Иванов, Александър Узунов, Ростислав Данчев, Мартин Господинов, Христо Марков, Янислав Цачев, Красен Трифонов, Явор Генчев.

Следващата проверка ще е в сряда с отбора на Севлиево.