Неделя, 21 Апр 2024

„Локо“ победи с 4:2 „Чавдар“ от Етрополе във втората си контрола

19.01.2024 18:50

Втората контрола на „Локомотив“ донесе втора убедителна победа за възпитаниците на Лъчезар Русев. След като преди три дни „Локо“ се наложи над „Етър II“, днес победи с 4:2 третия във временното класиране на Югозападна трета лига „Чавдар“ (Етрополе).

Мачът се игра на изкуствения терен в Горна Оряховица, а в игра влязоха всички здрави футболисти. Извън терена остана само Милен Савов, който получи болки след двубоя с „виолетовите”.

Домакините доминираха от самото начало, но първият гол падна в тяхната врата. Отбеляза го новото попълнение на „Чавдар“ Карлос.  Веднага обаче равенството бе възстановено от новака на „Локо“ Ростислав Данчев. Дошлият от „Севлиево“ нападател бележи във втори мач с новия си отбор, след като се разписа и при дебюта си срещу дубъла на „Етър“.

След почивката „локомотивци“ бързо решиха резултата в своя полза с головете на Кристиян Дечев, Христо Марков и Георги Колев.

Гостите само успяха да направят загубата почетна с последното попадение в срещата на Кирил Янакиев.

За „локомотив“ през първото полувреме играха Венцислав Димитров, Кристиян Райчев, Красен Трифонов (Александър Узунов), Мариян Иванов, Ахмед Али, Даниел Кънчев, Кристиян Кънчев, Кристиян Дечев, Ростислав Данчев, Янислав Цачев, Николай Иванов.

През второ полувреме на терена бяха Венцислав Димитров, Кристиян Райчев, Мариян Иванов, Ивайло Тодоров, Янислав Цачев, Александър Узунов, Явор Генчев, Тодор Бакърджиев, Георги Колев, Христо Марков, Димитър Байдаков (Х. Иванов, Л. Маринов, Кр. Славчев, М. Господинов).

Следващият мач на „Локо“ трябва да е срещу „Лудогорец III“ на 27 януари.