Събота, 08 Oct 2022

Велико Търново Спорт

„Етър “ и „Левски“ направиха 0:0 на „Ивайло“

21.02.2021 19:24

При резултат 0:0 завърши мачът между ``Етър`` и ``Левски`` от 18-я кръг на efbet Лига, изигран тази вечер на стадион ``Ивайло`` във Велико Търново. В началото и на двете части домакините имаха превес, но не успяха да се възползват. ``Левски`` също изпусна шанса си, въпреки че доигра мача с човек повече – втори жълт картон в 84-та минута получи Мариян Иванов.
След ремито ``сините`` са осми с 19 т. ``Етър`` е с 12 т. след записаното четвърто нулево равенство.

ЕТЪР: Анатоли Господинов, Здравко Илиев, Венелин Филипов, Пламен Крачунов, Мариян Иванов, Симеон Мечев, Божидар Кацаров, Гаетан, Даниел Младенов, Алдаир, Ловре Кнежевич

ЛЕВСКИ: Звонимир Микулич, Драган Михайлович, Живко Атанасов, Начо Монсалве, Ребин Сулака, Фейсал Рерас, Насиру Мохамед, Мартин Райнов, Илия Юруков, Здравко Димитров, Найджъл Робърта
Съдия: Драгомир Драганов