Понеделник, 22 Яну 2024

„Локо“ победи само с 2:0 „Ботев II“ в десетия си победен мач в първенството

22.10.2023 19:43

„Локомотив“ надигра тотално дубъла на „Ботев“ в 11-я кръг на първенството в Северозападна трета лига, но отбеляза само два гола. Победата изглежда скромна с оглед солидния голов актив, който имат лидерите в първенството досега.

Двата голя паднаха в началото на двете полувремена. Георги Колев откри в 12-та минута след центриране от корнер. Вторият гол отново дойде след ъглов удар. Точно на мястото в доброто центриране беше Димитър Байдаков, който направи 2:0 след подновяване на играта след почивката.

„Локомотивци“ имаха много други положения в мача, но резултатът остана 2:0.

Срещата пропуснаха капитанът Ивайло Тодоров и Явор Генчев, които получиха повиквателна за националния отбор по мини футбол.

Кръгът не донесе разместване в челото. „Локомотив“ остава едноличен лидер с пълен актив от 30 точки при изиграни 10 мача. Вторият „Дунав“ (Лом) изостава на две точки и е с мач повече. В следващия кръг, който ще се играе ден по-рано заради изборите „Локо“ гостува на „Етър II“ на „Ивайло“. Срещата е на 27 октомври от 18 часа.