Събота, 31 Oct 2020
            
Павликени Спорт

Десетки ученици се състезаваха в общинския лекоатлетически крос „Павликени 2020“

  15.10.2020 09:33
Десетки ученици се състезаваха в общинския лекоатлетически крос „Павликени 2020“

Десетки участници от детските градини, ученици от 1 до 12 клас и ветерани се включиха в традиционния лекоатлетически крос „Павликени“. Състезанието се проведе на централния площад „Свобода” в  осем възрастови групи в двата пола.
Състезанието се организира от Община Павликени и Спортна зала „Йордан Петров – Графа“. Всички призьори в пробега „Павликени” получиха медали, грамоти и предметни награди.
Пълният списък с победителите в различните категории вижте по-долу
 
Детски градини - момичета
1 място - Велина Врайкова - ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Павликени
2 място - Аница Аронова – ДГ "Слънце" Павликени
3 място - Франческа Векиарено - ДГ "Атанас Неделчев" Бяла черква

Детски градини - момчета
1 място - Кубрат Минов – ДГ "Слънце" Павликени
2 място - Даниел Маринов - ДГ "Слънце" Павликени
3 място - Симеон Димитров -  ДГ "Слънце" Бяла черква

1-2 клас - момичета
1 място - Жансул Камберова - ОУ "Св. Кл. Охридски" Павликени
2 място - Александра Андреева - СУ "Бачо Киро" Павликени
3 място - Радостина Събева - СУ "Бачо Киро" Павликени

1-2 клас - момчета
1 място - Стефан Стефанов - ОУ "Св. Кл. Охридски" Павликени
2 място - Бисер Данков - ОУ "Св. Кл. Охридски" Павликени
3 място - Божидар Семов - ОУ "Св. Кл. Охридски" Павликени

3-4 клас - момичета
1 място - Тереза Иванова - СУ "Бачо Киро" Павликени
2 място - Ивона Пламенова - СУ "Бачо Киро" Павликени
3 място - Дея Димитрова - СУ "Бачо Киро" Павликени

3-4 клас - момчета
1 място - Даниел Веселинов - ОУ "Св. Кл. Охридски" Павликени
2 място - Теодор Петков - СУ "Бачо Киро" Павликени
3 място - Калоян Крушевски - СУ "Бачо Киро" Павликени

5-6 клас - момичета
1 място - Преслава Димитрова - СУ "Бачо Киро" Павликени
2 място - Памела Славчева - ОУ "Св. Кл. Охридки" Павликени
3 място - Кия Иванова – ОУ "Св. Кл. Охридски" Павликени

5-6 клас - момчета
1 място - Георги Минков - СУ "Бачо Киро" Павликени
2 място - Недко Ясенов - ОУ "Филип Тотю" Върбовка
3 място - Денислав Йорданов - СУ "Бачо Киро" Павликени

7-8 клас - момичета
1 място - Силвия Друмева - СУ "Бачо Киро" Павликени
2 място - Кристина Бориславова - СУ "Бачо Киро" Павликени
3 място - Никита Иванова - ПГАТ "Ц. Церковски" Павликени

7-8 клас - момчета
1 място - Димитър Димитров - ПГАТ "Ц. Церковски" Павликени
2 място - Веселин Горанов - ПГАТ "Ц. Церковски" Павликени
3 място - Айхан Камберов - СУ "Бачо Киро" Павликени

9-10 клас - девойки
1 място - Александра Христова - ПГАТ "Ц. Церковски" Павликени
2 място - Даяна Славчева - СУ "Бачо Киро" Павликени
3 място - Кармен Стефанова - ПГАТ "Ц. Церковски" Павликени

9-10 клас - юноши
1 място - Николай Димитров - СУ "Бачо Киро" Павликени
2 място - Ефраим Иванов - СУ "Бачо Киро" Павликени
3 място - Калоян Атанасов - СУ "Бачо Киро" Павликени

11-12 клас - девойки
1 място - Габриела Ганчева - СУ "Бачо Киро" Павликени
2 място - Айджан Касимова - СУ "Бачо Киро" Павликени
3 място - Кристияна Кралева - СУ "Бачо Киро" Павликени

11-12 клас - юноши
1 място - Сабян Асенов - ПГАТ "Ц. Церковски" Павликени
2 място - Васил Иванов - ПГАТ "Ц. Церковски" Павликени
3 място - Мартин Ангелов - ПГАТ "Ц. Церковски" Павликени

Ветерани
1 място - Иван Ковачев
2 място - Недка Христова

 


Ключови думи
крос Павликени