Събота, 27 Апр 2024

Волейболистките на „Импулс” спечелиха Купата на Горна Оряховица и за 18-годишни

25.03.2024 10:23

И втория турнир за Купата на Горна Оряховица по волейбол за девойки бе спечелена от домакините от ВК „Импулс”. Преди седмица момичетата до 16 г. взеха купата в първия от двата турнира. Във втория, за девойки до 18 г., участваха отборите на „Импулс”, „Павликени” (Павликени) и „Коко Волей” (Габрово). Възпитаничките на Йордан Ризов постигнаха две победи и заеха първото място, втори останаха девойките от Габрово, трети е отборът на Павликени.

Волейболистките на „Импулс” ще имат кратка почивка преди да се върнат край мрежата в битка за Ученическите игри. Състезателки на клуба са основа и на трите отбора от Горна Оряховица – два на СУ „Георги Измирлиев” и един на СУ „Вичо Грънчаров”, които продължават в Зоналното ниво и ще се борят за място на държавния финал на Ученически игри 2024.