Най-новата школа по бойни изкуства в Горна Оряховица започна дейността си със зрелищна демонстрация. Състезателите Зарина Иванова, Виктор Пенчев, Калоян Кирилов и Николай Цвятков показаха уменията си пред ученици в училищата СУ „Вичо Грънчаров“ и ОУ „Иван Вазов“. Четиримата са от Павликени и имат успехи по правилата на кикбокс, муай тай, киокушин карате, джиу джицу и кудо, техен ръководител е Сенсей Митко Божанов.
Учениците от двете горнооряховски училища се запознаха с правилата във всеки от спортовете и наблюдаваха различни комбинации от техники. В края на срещата с шампионите по няколко спорта наблюдателите на демонстрацията получиха възможност да упражнят част от най-ефективните удари и ритници от киокушин карате, кикбокс и муай тай.
В град Горна Оряховица обучението ще се провежда всеки вторник и четвъртък от 17 до 18 часа в салона на СУ „Вичо Грънчаров“. Уроците ще започнат от 4 март с изучаване на правилата на спортовете кикбокс и киокушин карате.
В обучението могат да се включат хора от всички възрасти. Тренировките са подходящи както за начинаещи, така и за спортисти с опит в други бойни изкуства.
За подробности: обаждане или съобщение на 0886 06 23 55.