Петък, 18 Oct 2024

Елена Спорт

Ориентировачите от клуб „Чумерна – 83 – Елена“ продължават с призовите си класирания на състезания

17.10.2024 14:52

През изминалия уикенд се проведе състезание по ориентиране за Купа „Троян“ 2024. Еленският клуб „Чумерна – 83 – Елена“ се представи на много добро ниво.

При Ж-10 на трето място се класира Божидара Недялкова. Яна Василева стана втора при Ж-14. Красен Недялков зае първото място в своята категория М-35 с голяма преднина пред втория в класирането. При Ж-45 трета е Йорданка Иванова.

Състезанието в Троян се състоя паралелно с маратона по ориентиране „Хемус“, провел се в местността Баба Стана край с. Орешак. И в него ориентировачите от СК „Чумерна – 83 – Елена“ завоюваха призови места.

Първа в категория Ж-14 се класира Цветелина Стоянова, а Яна Василева стана четвърта само на няколко секунди след класираната на трето място състезателка в тази категория.

Красен Недялков отново е първи в своята категория М-35, трета в отворената група се класира Радослава Кузманова. Още едно трето място записа Божидара Недялкова при Ж-10.

Състезателите на еленския клуб продължават с отличните си представяния през годината, а заслужените успехи са благодарение на положения труд и всеотдайността в тренировките.

Снимки: СКО "Чумерна - 83 - Елена"