Четвъртък, 19 Сеп 2024

„Марек“ спря победната серия на „Локо“

15.09.2024 08:02

„Марек 1915“ спря серията от три последователни победи на „Локомотив“. Мачът в Дупница охлади еуфорията след дербито с „Етър“ и завърши с победа на домакините 2:0. И двата гола отбеляза Илия Димитров. Той откри в края на първото полувреме, а в 62-та минута оформи крайния резултат.

Феновете на гостите имаха сериозни претенции към съдийството. Всъщност топката спря първо във вратата на домакините, но гол на Янислав Цачев бе отменен заради засада, несъществуваща според мнозина от гледалите мача на живо. След това дойде откриването на резултата за „Марек“, където пък имаше съмнения за игра с ръка и т.нат.

„Аз не съм доволен от своя отбор. Няма да търся вината в някой друг. Малко не ни достигна в този мач“, отговори на въпрос за съдийството от местни медии старши треньорът Лъчезар Русев.

Групата за мача: Венцислав Димитров, Галин Ташев, Кристиян Райчев, Михаил Минков, Георги Вълчев, Никола Колев, Цветослав Петров, Панайот Пасков, Янислав Цачев, Стефан Митев, Георги Колев.

Милен Савов, Мартин Куитинен, Антонио Ласков, Дилан Абе, Кристиян Дечев, Лъчезар Маринов, Станислав Вълчев, Мариян Хараламбиев.

В следващия кръг „Локо“ гостува на лидера в първенството „Пирин“ в Благоевград.