Четвъртък, 18 Апр 2024

„Локомотив“ победи с 5:0 „Етър II“ в първата си контрола, бившият капитан на „виолетовите“ Мариян Иванов отново облече черно-бялата фланелка

16.01.2024 19:45

С 5:0 „Локомотив“ спечели първата си контрола срещу „Етър II“ на изкуствения терен в Горна Оряховица. Мачът трябваше да се играе миналата събота, но бе отложен заради лошото време. При добрите условия днес се получи много полезна проверка за двата отбора. Треньорските щабове пуснаха в игра всички футболисти, готови в момента. За „Локо“ влезе в игра и най-новото попълнение – бившият капитан на основния тим на „Етър“ Мариян Иванов. За 33-годишния защитник това е поредно завръщане при „железничарите“, с които игра 2014-2016 и 2017-2018.

Първия гол за „Локомотив“ за 2024 г. вкара Кристиян Дечев още в 4-та минута на мача. Тодор Бакърджиев удвои след асистенция на Янислав Цачев в 16-та минута. Ростислав Данчев направи дебют за „Локо“ с гол в 30-та минута, а до края на полувремето още веднъж се разписа Кристиян Дечев. Голмайсторът на отбора и първенството Георги Колев оформи крайното 5:0 през второто полувреме.

„Локомотив“ започна първото полувреме в състав: Ц. Иванов, К. Трифонов, Али, Узунов, М. Господинов, Дечев, Бакърджиев, Цачев, Кристиян Кънчев, Р. Данчев, Н. Иванов.

През второто полувреме на терена бяха: В. Димитров, М. Савов , И. Тодоров, Мариян Иванов, Кр. Трифонов, Даниел-Виктор Кънчев, Т. Бакърджиев, Х. Марков, Г. Колев, Д. Байдаков, Р. Данчев;(Л. Маринов, К. Славчев).

Втората контрола ще е в петък с отбора на „Чавдар“ (Етрополе). Мястото и часът на срещата ще бъдат уточнявани в следващите дни.