Считано от 25 октомври, Детското отделение към болницата в Свищов ще възстанови приема на пациенти. Припомняме, че дейността бе преустановена за кратко, поради липсата на лекари.
След проведените срещи между общинското ръководство, ръководството на болницата и лекарите, беше постигнато споразумение в полза на пациентите, в следствие на което Детското отделение ще разполага с достатъчен брой медицински персонал и всички консумативи за приемане и лечение на болни деца.
Община Свищов изказва благодарност към д-р Николаева, която не беше безразлична към създалата се ситуация и благодарение на нейното разбиране и проява на лекарски дълг най-малките пациенти на община Свищов отново ще разчитат на професионална помощ и грижи.