Сряда, 28 Сеп 2022

„Локомотив” победи с 4:2 „Дреновец”

28.08.2021 20:28

„Локо” спечели трета победа в първенството на Северозападната трета лига. С 4:2 „железничарите” се наложиха над гостите си от видинското село Дреновец. Едноименният отбор беше на предпоследно място в групата с едно равенство и две загуби преди гостуването си на стадион „Локомотив”. Домакините пък водят в класирането и ще запазят позицията си с вече три победи и едно равенство и с най-резултатно нападение в групата досега.

Срещу „Дреновец” откри капитанът Георги Колев. До края на първото полувреме Байдаков покачи на 2:0. Тодор Бакърджиев направи 3:0 за „Локо” в началото на второто полувреме. След това и гостите имаха възможност за игра и намалиха, но Байдаков отново се разписа за 4:1. В последните минути отборът на „Дреновец” направи загубата съвсем почетна с хубав гол от далечно разстояние.

„Локомотив”: Захнур Чаушев, Али Ахмед, Илиян Илиев, Станимир Андреев, Ивайло Велчев, Емил Копаранов, Явор Генчев, Тодор Бакърджиев, Георги Колев (к), Янислав Цачев, Димитър Байдаков. Ст. треньор Марин Байчев

Съдийска бригада от Велико Търново. Главен съдия Георги Давидов с помощници Илиян Капарашев и Иван Атанасов.

„Бдин” (Видин), който е със същия актив като „Локомотив”, победи с 3:0 „Академик” (Св). Локомотив (Мз) надви „Янтра” (Полски Тръмбеш) с 2:0