Вторник, 27 Сеп 2022

„Локомотив” допусна равенство с „Добруджа” на свой терен

05.03.2021 17:47

„Локомотив” поведе, но не успя да задържи преднината си срещу гостуващия „Добруджа” в първия мач от XXI кръг на Втора лига. Мачът, който се изигра на стадиона в Горна Оряховица, бе изтеглен с ден напред от официалната програма по искане на гостите. Двата отбора се намират във втората половина на таблицата, но отборът от Добрич е с две победи повече от „локомотивци”.

„Железничарите” поведоха в 38-та минута с гол на Владислав Мирчев от дузпа. Десетина минути след подновяването на играта Димитър Алексиев от гостите изравни и резултатът 1:1 се запази до края на срещата.

„Локомотив”: Християн Христов, Даниел Стоянов, Иван Пенев, Петко Цанков, Димо Атанасов, Иван Иванов, Петър Чалъков, Джунейт Яшар, Александър Стефанов, Тодор Бакърджиев, Владислав Мирчев.

Резерви: Зехнур Чаушев, Стефан Иванов, Ивайло Чакалов, Звезделин Бончев, Янислав Цачев, Ахмед Мурад, Иван Славов.