Събота, 01 Oct 2022

Хандбалният „Локомотив” победи „Левски” в мач от XV кръг на А група

21.02.2021 10:07

Динамична игра демонстрираха двата отбора в началото на срещата, провела се в спортна зала „Никола Петров”. Бързи голове се заредиха в двете врати след първия съдийски сигнал. До края на полувремето никой от съперниците не успя да вземе надмощие и заслужено се оттеглиха на почивката при равен резултат 16:16.

През втората част на терена имаше само един отбор - „Локомотив”. Със здрава защита и бързи атаки домакините започнаха да бележат гол след гол и постепенно да увеличават разликата. Хандбалистите от гр. Левски с нетърпение очакваха финалната сирена, прозвучала при резултат 39:28.

На 21 февруари първенството подновява и „Б” РХГ. „Локомотивци” са домакини в сп. зала „Никола Петров” на първия пролетен турнир.

„Локомотив”: Георги Маринов, Стефан Димитров, Исмет Хаджиев, Любослав Димитров, Радослав Йорданов, Владислав Йоргов, Станислав Добрев, Велимир Даскалов, Емилиян Синигеров, Петър Николов, Николай Генов, Михаел Иванов, Георги Кръстев.