Събота, 01 Oct 2022

„Локо” загуби с 0:4 от втория отбор на шампионите

06.02.2021 15:37

„Локомотив” загуби контролата с „Лудогорец II”, получавайки 4 безответни гола във вратата си. За домакините откри Цветослав Петров от дузпа в 33-та минута. Разградчани получиха още една дузпа в 40-та минута, но Костадинов пропусна от бялата точка. Резултатът се запази 1:0 за „орлите” до 62-та минута, когато Владислав Найденов направи 2:0. В самия край на мача Станислав Вълчев и Кристиян Райчев оформиха крайното 4:0 с два бързи гола в 85-та и 87-ма минута.

Срещата бе изгледан на живо от треньора на шампионския състав на „Лудогорец” Валдас Дамбраускас.

Локомотив ГО: 1. Християн Христов, 6. Румен Гьонов, 85. Иван Пенев, 4. Даниел Стоянов, 22. Димо Атанасов, 14. Стефан Иванов, 19. Тодор Бакърджиев, 10. Ахмед Яшар, 31. Александър Стефанов, 23. Владислав Мирчев, 11. Виктор Митев
Треньор: Георги Иванов

Лудогорец II: 69. Дамян Христов, 34. Бранимир Костадинов, 91. Александър Ганчев, 31. Георги Вълчев, 58. Димитър Илиев, 45. Петър Караангелов, 82. Иван Йорданов, 97. Георги Чукалов, 50. Цветослав Петров, 51. Илкер Будинов, 38. Владислав Найденов
Треньор: Тодор Живондов