Неделя, 02 Oct 2022

„Локо” загуби от „Черно море” с 0:3

03.02.2021 20:12

Горнооряховският „Локомотив” отстъпи на „Черно море” във Варна в поредната си контрола от предсезонната подготовка. „Моряците” откриха резултата в 20-та минута при първото сериозно положение в мача. Файсел Касми центрира отдясно по атаката на домакините, а Пабло Гарсия засече топката с глава за 1:0. В 28-ата минута голмайсторът за „Черно море” Пабло Гарсия центрира от свободен удар отляво, Родриго Енрике засече топката с глава и я насочи опасно към вратата на гостите, но вратарят Християн Христов успя да спаси.

В 46-та минута Черно море удвои преднината си. След центриране от корнер на Пабло Гарсия, Влатко Дробаров засече топката с глава и вкара за 2:0. В 58-та минута Родриго Енрике проби отляво, навлезе в наказателното поле и с удар по земя вкара третия гол за домакините.

Съставът на „Черно море”: Иван Дюлгеров, Даниел Димов (59-Росен Стефанов), Влатко Дробаров, Цветомир Панов (Калин Георгиев), Виктор Попов, Стефан Велев, Пабло Гарсия, Илиан Илиев, Родриго Енрике, Файсел Касми (46-Базоло), Денислав Ангелов.

Съставът на „Локомотив” (Горна Оряховица): Християн Христов, Иван Пенев, Даниел Стоянов, Стефан Иванов, Румен Гьонов, Джунейт Яшар, Петър Чалъков, Тодор Бакърджиев, Виктор Митев, Александър Стефанов, Владислав Мирчев.