Четвъртък, 29 Сеп 2022

Хандбалният „Локомотив“ победи „Асти” в Хасково

01.02.2021 11:05

Бърз и динамичен хандбал демонстрираха двата отбора в спортна зала „Вълчо Даскалов“ в Хасково. Още от самото начало на срещата гостите наложиха волята си и до средата на първата част водеха със 17:7. До края железничарите контролираха мача и се прибраха на почивката с преднина 25:14.

През второто полувреме „локомотивци” доминираха в двете фази на играта. Не дадоха шанс на домакините за обрат. Постепенно увеличиха разликата и затвориха мача при краен резултат 27:44.

На 7 февруари „Локомотив“ гостува на „Етър-64“ в среща от осминафиналите на Купа „България“. Победителят продължава във следващата фаза на турнира.

„Локо”: Георги Маринов, Стефан Димитров, Исмет Хаджиев, Любослав Димитров, Владислав Йоргов, Станислав Добрев, Велимир Даскалов, Емилиян Синигеров, Петър Николов, Николай Генов, Михаел Иванов, Георги Кръстев.