Четвъртък, 29 Сеп 2022

Хандбалният „Локомотив” отстъпи на „Пирин-64”

18.01.2021 11:56

Хандбалният „Локомотив” Горна Оряховица загуби от „Пирин” (Гоце Делчев) в отложен мач от VI кръг на А „РХГ”. В „Неврокоп арена“ „железничарите” поведоха в началото на двубоя с 0:4. Домакините успяха да изравнят и да обърнат резултата до 5:4 в средата на полувремето. До края гостите играха по-организирано и се оттеглиха на почивката с преднина 11:14 .

Втората част неврокопчани започнаха със серия от голове и поведоха. „Железничарите” успяха до изравнят 22:22 осем минути преди края. В оставащото време домакините успяха да вкарат ключови попадения и да победят с 29:24.

Това е втора загуба за „локомотивци” , които с актив от 12 точки и мач по малко са на четвъртото място във временното класиране.

От 23 януари първенството се подновява. Горнооряховските хандбалисти гостуват на „Добруджа” в гр.Каварна.

„Локомотив”: Георги Маринов, Стефан Димитров, Исмет Хаджиев, Йордан Михнев, Любослав Димитров, Владислав Йоргов, Станислав Добрев, Велимир Даскалов, Емилиян Синигеров, Петър Николов, Николай Генов, Михаел Иванов, Георги Кръстев.