Събота, 01 Oct 2022

„Локо” загуби гостуването на „Добруджа” с 0:2

23.08.2020 20:59

Битката в Добрич за първа победа в новото първенство на Втора лига между „Добруджа” и „Локомоив” бе спечелена от домакините.

Отборът на „Добруджа” постигна първа победа в шампионата на Втора лига, след като надигра с 2:0 „Локомотив” (Горна Оряховица) в мач от четвъртия кръг на първенството. Тимът от Североизточна България стигна до успеха благодарение на попадения през втората част. Цветан Илиев откри в 66-ата минута, а в края на двубоя Илиян Капитанов затвърди успеха с второ попадение.
Така „Добруджа” събра вече актив от четири точки в класирането и към момента заема 12-та позиция. „Локо” (ГО) от своя страна остава на дъното с едва една точка от четири мача.
„Локомотив” започна с Християн Христов, Кристиян Райчев, Тодор Таушанов, Атанас Ташолов, Виктор Митев, Иван Иванов, Петър Чалъков, (к), Иван Вълчанов, Иван Винков, Стефан Неделчев, Владислав Мирчев.

Резерви: Ивайло Василев, Звезделин Бончев, Йордан Димитров, Кирил Димитров, Тодор Бакърджиев, Ивайло Чакалов, Янислав Цачев.