Четвъртък, 29 Сеп 2022

„Локо” загуби от „Миньор” (Перник) с 1:2

19.08.2020 22:12

С гол в самия край на мача завърналият се в професионалния футбол „Миньор” (Перник) спечели гостуването си в Горна Оряховица. Перничани поведоха в 14-та минута с попадение на Томислав Павлов. Домакините възстановиха равенството в 34-та минута чрез Владислав Мирчев. Резултатът 1:1 се запази през цялото второ полувреме, но две минути преди края гостите отново превзеха вратата на Христов и отнесоха трите точки.

„Локомотив”: Християн Христов, Тодор Таушанов, Пламен Тенев, Атанас Ташолов, Кристиян Райчев, Иван Иванов, Петър Чалъков, Стефан Неделчев, Виктор Митев, Иван Вълчанов, Владислав Мирчев.

Резерви: Ивайло Василев, Звезделин Бончев, Йордан Димитров, Янислав Цачев, Тодор Бакърджиев, Кирил Димитров, Иван Винков.

Ст. треньор Милчо Сирмов.

В останалите мачове от кръга другият новак в групата „Спортист” (Своге) взе първа победа с 2:0 над „Добруджа”, „Янтра” (Габрово) също стигна до първия си успех при професионалистите с 2:1 над „Витоша” (Бистрица), „Хебър” победи с  3:1 „Септемврийска слава”, „Созопол” и  „Кариана” (Ерден) завършиха 2:2, „Септември” (Симитли) победи „Пирин” (Благоевград) с 2:0, а „Лудогорец 2” отстъпи у дома на „Литекс” с 0:1. „Локомотив” Сф се наложи над „Нефтохимик” в Бургас с 1:0 и продължава да води класирането с пълен актив от точки.

В четвъртия кръг на 23 август неделя „Локомотив” ГО гостува на „Добруджа”.