Петък, 30 Сеп 2022

„Локо” започна новото първенство с равен на свой терен срещу „Нефтохимик”

08.08.2020 22:46

„Локомотив” започна с ранен гол в първата си среща от новото първенство на Втора професионална футболна лига, но в крайна сметка завърши 1:1 с „Нефтохимик” от Бургас. Първия гол в срещата вкара Тодор Таушанов още в 5-та минута. В края на първото полувреме обаче „нафтата” върна гола и равенството се запази и през цялата втора част на мача.

„Локомотив” ГО: Християн Христов, Виктор Митев, Атанас Ташолов, Тодор Таушанов, Янислав Цачев, Иван Вълчанов, Иван Винков, Петър Чалъков, Владислав Мирчев, Стефан Неделчев, Кристиян Райчев.

В останалите срещи, изиграни досега във Втора лига „Хебър” Пазарджик и „Пирин” Благоевград завършиха също 1:1, „Лудогорец 2” победи „Миньор” Перник с 2:1, „Локомотив” София се наложи с 2:0 над „Спортист” в Своге, а „Янтра” Габрово спечели първия си мач в професионалния футбол с 1:0 срещу „Кариана” Ерден. „Септември” Симитли спечели с 2:0 сблъсъка си с „Литекс”. „Струмска слава” и „Септември” София, както и „Созопол” и „Добруджа” не излъчиха победители, а направиха равенства от по 1:1.