Вторник, 27 Сеп 2022

„Локомотив” (ГО) направи равен на носителя на Купата

26.07.2020 22:17

Двата „Локомотива” от Горна Оряховица и Пловдив се срещнаха в контрола, изигран на стадион „Искър” в Самоков и си размениха по един гол за крайния резултат 1:1. Носигелите на Купата на България са на подготвителен лагер в Боровец, а съименниците им от Горна Оряховица бяха първият им противник в подготовката. Първодивизионният „Локомотив” имаше повече възможности, но реализира само една чрез Дейвид Малембана, отбелязъл в 67-та минута. Горнооряховските локомотивци бързо възстановиха равенството с попадение на Стефан Неделчев в 78-ма минута.
Стартови състави
ЛОКО (ПД): Мартин Луков, Диниш Алмейда, Лукас Масоеро, Милош Петрович, Йосип Томашевич, Парвиз Умарбаев, Петър Витанов, Лукас Салинас, Бирсент Карагарен, Димитър Илиев, Анте Аралица
ЛОКО (ГО): Християн Христов, Пламен Тенев, Атанас Ташолов, Тодор Таушанов Виктор Митев, Иван Иванов, Петър Чалъков, Стефан Неделчев, Янислав Цачев, Иван Винков, Владислав Марчев