Петък, 30 Сеп 2022

„Етър” загуби с 0:1 от „Царско село”

23.06.2020 06:18

„Етър” допусна загуба с 0:1 от „Царско село”, което позволи на гостите да излязат напред в класирането в плейофите. Резултатът бе открит в 29-ата минута с първия точен удар към една от двете врати – Ивайло Марков подаде на Уесли Ната, който стреля в ъгъла за 0:1. Малко след това Милчо Ангелов бе изведен сам срещу вратаря, но топката му бе отнета.
В 57-ата минута „виолетовите” нанесоха първия си точен удар – Боджадж бе изведен отляво и стреля, но в тялото на вратаря. „Етър” бе най-близо до гол в 67-ата минута, когато Здравко Илиев намери в наказателното поле Милчо Ангелов, който от въздуха засече топката, но страничният стълб спаси гостите.
В 83-ата минута топката все пак влезе във вратата след удар на Милчо Ангелов, но реферът отмени гола заради нарушение във въздуха на Кацаров срещу вратаря. В добавеното време Будинов бе изведен сам срещу вратаря и стреля, но Христо Иванов извади в корнер, а след изпълнението му Кавдански с глава стреля над гредата.
„Етър”: Хр. Иванов, Здр. Илиев, Скерлев, Пехливанов, Антонов, Кацаров, Ив. Стоянов (61 Лагоа), Колев, Боджадж (80 Петков), Кацаров, Т. Йорданов.