Петък, 07 Oct 2022

„Локо” загуби първото си гостуване за пролетта с 0:2 в Балчик

16.02.2020 16:15

"Локомотив” загуби гостуването си на „Черноморец” (Балчик) на старта на пролетния дял от първенството на Втора лига. Железничарите получиха два гола в края на първото и началото на второто полувреме. В 43-та минута се разписа Виктор Митев, а в 47-та Владислав Мирчев оформи крайния резултат. Преди тази среща двата отбора се намираха в средата на таблицата, като „Локо” имаше 4 точки повече и заемаше 8-мо място, а „Черноморец” – 12-то.

Така „Локо” ще остане без победа над „Черноморец” тази година, след като през есента изтърва победата у дома и завърши 1:1 с гостите от Балчик.

„Локомотив”: Диян Вълков, Величко Величков, Иво Харизанов, Вълчан Чанев, Георги Янев, Петър Чалъков, Момчил Кузманов, Деян Христов, Жак Пехливанов, Димитър Юруков, Цветомир Вачев.