Петък, 30 Сеп 2022

„Локо” (ГО) спечели с 3:0 срещу студентите от Свищов

02.02.2020 09:14

"Локомотив” победи с 3:0 в контролата с „Академик” (Св), като отново се разписа юношата Янислав Цачев. Мачът се игра на терена на СА „Димитър А. Ценов”. Към проблемите на Милчо Сирмов с осакатената защита се прибавиха и проблемите с вирус, поразил половината отбор. Извън строя са вратаря Василев, Трифонов, Пехливанов, Янев, Вачев, Славков и Райчев.

16-годишният Янислав Цачев откри резултата още в 8-та минута. Второто попадение отбеляза Юруков в 48-та минута, Деян Христов оформи крайното 3:0.

През втората част в игра се включиха излекувалият контузия Георги Колев и Калоян Стефанов, както и юношите Бончев, Лозков, Чакалов и младият 15-годишен вратар Ивайло Стефанов, който спаси три чисти ситуации пред вратата си.

Следващата проверка на ОФК “Локомотив” (Г. Оряховица) е на “Тича” срещу елитния “Черно море”.

ОФК “Локомотив” (ГО): Вълков (Стефанов), Величков Борисов (Лозков), Иванов, Кузманов (Бончев), Какамъков (Колев), Чалъков, Цачев, Юруков, Рамадан (Чакалов), Христов (к)