Вторник, 27 Сеп 2022

„Ботев” от Гълъбово разгроми горнооряховския „Локомотив” с 5:0

29.01.2020 16:32

„Локо” падна тежко в четвъртата си контрола тази зима от пряк съперник в средата на таблицата във Втора лига. „Локомотив”, който завърши полусезона на 8-мо място с 26 точки срещна „Ботев” (Гълъбово), който е на 11-то място с 22 точки на градския стадион в Мъглиж и получи 5 безответни гола във вратата си.

Головата серия за „Ботев” започна с гол от дузпа в 16-та минута. До края на първото полувреме резултатът вече бе 3:0 за символичните домакини. През втората част те добавиха още два бързи гола, реализирани в рамките на две минути в средата на полувремето.

„Локомотив” ГО: Вълков, Трифонов (к) Борисов, Райчев, Иванов, Пехливанов, Чалъков, Янев, Юруков, Стефанов, Рамадан.

Резерви: Стефанов, Йорданов,Величков, Лозков, Какамъков, Славков, Цачев, Христов

Старши треньор: Милчо Сирмов