Вторник, 27 Сеп 2022

„Локо” отстъпи на „Пирин-64”

26.01.2020 20:22

Хандбалният „Локомотив” загуби в мач от XII кръг на „А” РХГ. В спортна зала „Никола Петров” железничарите посрещнаха „Пирин-64” от Гоце Делчев. В началото на мача гостите наложиха своята воля и поведоха с 0:3 до 5-та мин. Постепенно продължиха да увеличават преднината и заслужено се оттеглиха на почивката с преднина от 8:15.

През втората част домакините вдигнаха оборотите и се опитаха да променят резултата. Опитните неврокопчани умело се бранеха, не позволиха обрат и победиха с 21:24.
Въпреки негативния резултат, горнооряховската публиката изпрати с бурни аплодисменти своите любимци за сърцатата игра и себераздаването им.
„Локо”: Георги Маринов, Стефан Димитров, Йордан Михнев, Тодор Калчев, Любослав Димитров, Велимир Даскалов, Емилиян Синигеров, Петър Николов, Николай Генов, Михаел Иванов, Преслав Митев, Николай Москов, Георги Кръстев, Пресиян Стоянов.