Понеделник, 26 Сеп 2022

„Локо” победи "студентите" от НСА в VII кръг на „А” РХГ

01.12.2019 20:14
„Локо” победи \

Бърз и динамичен хандбал показаха двата отбора в спортна зала „Никола Петров”. Още с първия съдийски сигнал младите „железничари” наложиха тотално надмощие и до 15-та минута водеха с 8:4. Гостите не успяха да противодействат и се прибраха на почивката с пасив от десет гола 18:8.
През втората част на терена имаше само един отбор – „Локомотив”. Със здрава защита и бързи атаки домакините започнаха да бележат гол след гол и да увеличават преднината. Студентите с нетърпение очакваха финалната сирена, прозвучала при резултат 35:17.
„Локо”:  Веселин Лазаров, Стефан Димитров, Тодор Калчев, Любослав Димитров, Радослав Йорданов, Михаел Иванов, Емилиян Синигеров, Велимир Даскалов, Петър Николов, Николай Генов, Преслав Митев, Николай Москов, Георги Кръстев, Пресиян Стоянов.