Неделя, 02 Oct 2022

Две победи и загуба за 12-годишните хандбалисти на „Локомотив”

29.11.2019 20:26

В спортна зала „Никола Петров“ се проведе вторият турнир на Хандбална зона „Мизия” за момчета до 12 г. По програма младите „железничари” изиграха три мача. В първия се наложиха над плевенския “Полюс“ с 24:9 (10:7). Във втория победиха хандбалистите от „Левски” (Левски) с 24:0 (13:0). Особено драматичен се оказа третият двубой срещу „Осъм” (Ловеч). След равностойно първо полувреме двата отбора се оттеглиха на почивката при равен резултат 7:7. През втората част „локомотивци” отстъпиха инициативата и загубиха с 10:16.
Утре в 10 ч. започва международен турнир в памет на „Георги Божиков” за юноши до 16 г. В продължение на два дни в сп. зала „Никола Петров” ще се срещнат отбори от Северна Македония и България.
„Локо”: Християн Колев, Тодор Тодоров, Тодор Йовчев, Стивън Христов, Георги Василев, Мартин Костадинов, Велизар Драганчев, Иво Иванов, Радостин Байчев, Константин Бакалов, Димитър Калушков, Емре Салиев, Адриан Ахмедов, Михаил Тодоров, Мартин Илиев.