Вторник, 04 Oct 2022

„Локо” е есенен шампион в старшата възраст с пълен актив от точки

21.11.2019 09:45

В последния си мач от първия дял на първенството за юноши старша възраст черно-белите надиграха „Янтра” (Полски Тръмбеш) по категоричен начин и спечелиха с 5:2. Юношите на Владимир Русев завършват със 7 победи като надиграха всичките си противници в групата. Особено впечатляваща остава победата над „Етър” като гост с 3:0.

През първата част на последния си есенен мач „Локо” наниза 3 попадения дело на Янислав Цачев и две на Момчил Кузманов след добри извеждащи подавания и асистенции на Тодор Бакърджиев и Кристиян Лозков.

През втората част „Локо” отново доминираше, но грешки в защита позволиха и гостите да се разпишат при 3:0 и 4:1. „Локо” затвърди успеха си след попадения на Тодор Бакърджиев и гол шедьовър на капитана Кирил Димитров, който овладя топката и със мощно воле от над 20 метра фиксира крайния резултат.