Събота, 01 Oct 2022

„Локо” надви дубъла на „Етър” с 6:2 в контрола

20.11.2019 17:15

С 6:2 победи „Локомотив” втория отбор на „Етър” в контрола, запълваща празнината в първенството. Мачът се изигра на стадиона в Долна Оряховица. Старши треньорът Милчо Сирмов имаше възможност, както и в предишната контрола срещу „Ботев” в Пловдив, да даде шанс на всичките си футболисти.

„Локомотив" (ГО) започна в състав: Василев, Сандов, Минков, Тодоров, Харизанов (к), Рамадан, Жак Пехливанов, ЯневЮруков, Колев, Стефанов.

Резерви: Дафовски, Маминов, Трифонов, Фиданин, Славков, Рамадан, Кузманов, Чалъков, Райчев, Сиротич.

Резултатът бе открит от Калоян Стефанов в 3-та минута. Веднага след това „виолетовите” изравниха чрез Димитър Байдаков. Жак Пехливанов отново изведе домакините напред в 10-та минута. До края на първото полувреме Георги Янев и Георги Колев се разписаха за „Локомотив”.

Отново Байдаков намали за 4:2 в 46-та минута. Но Кристиян Райчев в 65-та и Иван Сиротич в 84-та направиха победата на „Локо” разгромяваща.