Събота, 01 Oct 2022

„Локомотив” победи „АСТИ-91” в мач от V кръг на „А” хандбална група

11.11.2019 13:42

В спортна зала „Вълчо Даскалов” гр. Хасково се срещнаха ХК „АСТИ-91” и ХК „Локомотив” в мач от V кръг на „А” РХГ. Подкрепяни от вярната си публика, горнооряховските хандбалисти започнаха по-уверено и поведоха 2:1 в 3-та минута. Домакините в желанието си за победа допускаха грешки, от които се възползваха гостите. Те постепенно увеличаваха своята преднина и се оттеглиха на почивката при резултат 11:20.
През втората част „локомотивци” не допуснаха обрат. Увеличиха разликата, която на моменти достигаше до 12 гола. Това даде възможност на треньора Йордан Димитров да включи в игра всички свои възпитаници и да изпробва нови схеми на игра.
Сирената за край на мача прозвуча при 28:34.

„Локомотив”: Георги Маринов, Стефан Димитров, Тодор Калчев, Радослав Йорданов, Любослав Димитров, Велимир Даскалов, Емилиян Синигеров, Петър Николов, Михаел Иванов, Преслав Митев, Николай Москов, Георги Кръстев, Пресиян Стоянов.