Петък, 30 Сеп 2022

„Локо” оскуба „орлетата” в Благоевград, направи 0:5 и пети мач е без загуба

31.10.2019 20:23

„Локо” вкара пет безответни гола при гостуването си на „Пирин” в Благоевград и продължава серията си без загуба вече пети мач. Гостуването на „орлетата” се смяташе за труден мач. Двата отбора имаха равен брой точки – по 19. Благоевградчани също бяха в добра серия, а и са стимулирани от новите си собственици, които обявиха за цел завръщането в елита.

Железничарите обаче шокираха амбициозните си домакини още в началото и не им позволиха никакъв домакински натиск. Атанас Фиданин откри в 9-та минута. Георги Колев удвои в 25-та, а десет минутни по-късно Деян Христов вкара трети гол за „Локо”. При този резултат завърши първото полувреме. През втората част „локомотивци” не позволиха никакъв обрат, напротив. В 70-та минута Христов вкара втория си гол в мача, а в края на срещата Георги Янев оформи крайното 5:0 за „Локомотив”. В последните минути феновете на орлетата аплодираха гостите и освиркаха своите.

„Локомотив”: Ивайло Василев, Атанас Фиданин, Михаил Минков, Мартин Сандов, Ивайло Тодоров, Айкут Рамадан, Георги Колев, Петър Чалъков, Деян Христов, Жак Пехливанов, Кристиян Райчев.