Събота, 01 Oct 2022

„Локомотив” загуби от „Пирин”

22.10.2019 12:32

Хандбалният „Локомотив” (Горна Оряховица) загуби от „Пирин” (Гоце Делчев) в мач от IІІ кръг на А РХГ.
В „Неврокоп арена“ железничарите поведоха в началото на двубоя. Домакините успяха да изравнят 3:3 до 5-та мин. След грешки в двете фази на играта на гостите, неврокопчани успяха да поведат и постепенно да увеличат преднината в края на полувремето до 18:11.
През втората част локомотивци вдигнаха оборотите и се опитаха да променят развоя на срещата. Опитните домакини умело бранеха резултата, не позволиха обрат и се поздравиха с победата в края на мача 35:22.
„Локо“: Георги Маринов, Стефан Димитров, Исмет Хаджиев, Тодор Калчев, Радослав Йорданов, Любослав Димитров, Велимир Даскалов, Емилиян Синигеров, Петър Николов, Николай Генов и Михаел Иванов.