Петък, 30 Сеп 2022

Старшата на „Локо” прегази и „Етър”

09.10.2019 15:41

Наказателната акция в областта на „локомотивци” от U19 продължава и поредната жертва беше соченият за фаворит „Етър”. В IV кръг на първенствотов възпитаниците на Владимир Русев отнесоха вечния враг с 3:0 и то като гости.

Изграден с момчета от новосформирания „Б” отбор на „Етър” и с голямо самочувствие влязоха в мача възпитаниците на Никола Велков, но „Локомотив” изцяло контролираше срещата и още до почивката водеше с два рядко красиви гола. Първият падна след страхотно воле на Момчил Кузманов, а вторият след контраатака, завършила с гол на Янислав Цачев. Второто полувреме започна с трети гол за „Локо”, отново дело на 16-годишния Цачев след грешка в защитата на болярите. До края „Локо” изпусна куп положения, а „Етър” изтърва дузпа и така 0:3 остана крайния резултат. След четвъртия кръг „Локомотив” е лидер с четири победи, 12 точки и голова разлика от 25:3.

„Локо” ГО: Александър Монев, Валентин Цветков, Ивайло Чакалов, Николай Мехмедов, Звезделин Бончев, Александър Божуранов, Кирил Димитров - капитан, Тодор Бакърджиев, Кристиян Лозков, Момчил Кузманов, Янислав Цачев.

В игра влязоха още Виктор Стамов, Александър Иванов, Христо Анев, Йордан Димитров, Радостин Стоилов.