Facebook   Youtube   RSS feed

Етърци биха с 2:1 „Литекс” в последната проверка

13-07-2018 0 292

Снимка:

„Етър“ победи с 2:1 „Литекс“ в последната си контрола преди сезона. Преди мача бе официално представен отборът, който в момента разполага с 21 футболисти, а тримата нови са Крум Стоянов, Артьом Артюнин и Жилсон Варела.

Още в 3-ата минута Сърмов стреля край вратата, а същото стори и Дани Младенов с хубав удар до гредата. В 14-ата минута Георги Сърмов с далечен изстрел вкара третия си пореден гол в контролите – 1:0. Яни Пехливанов удвои в 25-ата минута с добавка след удар на Даниел Младенов от фаул и избита от вратаря топка.

Чудесен рейд на Руменов в 40-ата минута през целия терен завърши с опасен удар до гредата. В самия край на полувремето пък Младенов отдясно намери Руменов, чийто изстрел бе спасен от вратаря.

Прехвърлящ удар на Почански в 48-ата минута бе изваден от стража на „Литекс” в корнер. Ловчанлии оформиха крайното 2:1 след удар с глава на бившия етърец Стефан Неделчев в 70-ата минута.

„Етър”: Иванов, Кр. Стоянов, Артюнин, Василев, Атанасов, Сърмов, Руменов, Пехливанов, Батрович, Младенов, Петков (Цанков, Скерлев, Ив. Стоянов, Ивайлов, Вълчанов, Станев, Варела, Почански, Колев)

„Литекс”: Петров, Турицов, Николов, Ганев, Мицаков, Иванов, Зайденов, Цвятков, Неделчев, Капитанов, Митрев (Пантев, Иванов, Търтов, Бонев, Янков, П. Петров, Тафраджийски, Йорданов, Живков, Сл. Петров).